Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce

PKP CARGO S. A.
Oficjalny Patron Skansenu

stara strona
Minęło 10 lat od chwili debiutu strony internetowej www.skansen.hg.pl. Do dziś była odwiedzona ponad 375 tysięcy razy przez internautów z całego świata. Przez ten czas była  dla Państwa najszybszym i najrzetelniejszym źródłem informacji o działalności i planach Skansenu w Chabówce. Ponieważ rozwój internetu na przestrzeni ostatniej dekady był bardzo dynamiczny, nasza dotychczasowa strona stawała się z dnia na dzień, niczym eksponat Skansenu, coraz większym zabytkiem. Dzisiaj, oprócz nowego adresu www.skansenchabowka.pl uruchamiamy nową odsłonę strony o Skansenie, która oprócz zmodernizowanej szaty graficznej, ma wiele dodatkowych funkcji jak np. zapytanie o możliwość rezerwacji noclegów czy szablon zapytań ofertowych. Zaktualizowana została baza taboru retro wraz z fotografiami. Uruchomiony został także nowy dział „Realizacje” o naszych dokonaniach i wykonanych zamówieniach. Informujemy, że nowy adres strony www.skansenchabowka.pl będzie funkcjonował równolegle z dotychczasowym www.skansen.hg.pl.
W dziale pociągi retro znajdziecie Państwo niespodziankę! Wraz z inauguracją nowej strony publikujemy rozkłady jazdy ogólnodostępnych pociągów retro w sezonie wakacyjnym, które w tym roku będą kursować na bardzo atrakcyjnej turystycznie trasie.
Liczymy, że obecna odsłona strony spotka się z Państwa uznaniem i będzie równie chętnie przez Państwa odwiedzana.

Na zakończenie pragnę serdecznie podziękować Ani i Michałowi Pawełczykom, znanym w środowisku miłośników kolei fotografom i webdesignerom za opracowanie nowej strony o Skansenie Taboru Kolejowego w Chabówce.
Dziękuję również firmie WASKO S.A. właścicielowi serwisu webserwer.pl, za bardzo dobrą współpracę!
Maciej Panasiewicz

www.skansenchabowka.pl