Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce

PKP CARGO S. A.
Oficjalny Patron Skansenu

Tomek Drzewiecki, nasz Przyjaciel, wspaniały, wykształcony młody Człowiek, potrzebuje naszej pomocy!
Od dzieciństwa zmaga się z poważną i postępującą chorobą oczu, która prowadzi do całkowitej utraty wzroku. Pojawiła się nadzieja na leczenie, które jest kosztowne, ale może okazać jedyną skuteczna metodą medyczną. Zbiórkę pieniędzy prowadzi Fundacja Avalon.
Tomasz od wielu lat, jako członek Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni współpracował z nami i pomagał przy organizacji pociągów retro, zarówno w rodzinnym Wolsztynie, jak i Chabówce i nie tylko.
Mimo choroby, cały czas jest aktywny zawodowo i hobbystycznie. To właśnie On jest producentem historycznych biletów kartonikowych, tak lubianych i cenionych przez podróżnych naszych pociągów retro oraz Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej.
Prosimy na pomoc dla Tomka. Liczymy, że środowisko miłośników kolei i sympatyków naszego Skansenu nie pozostaną obojętne na nasz apel.
Prosimy wspomóżcie Tomka, udostępniajcie tę wiadomość w każdy możliwy sposób, podkreślając, że Tomek naprawdę zasługuje na lepsze, pełne pięknych widoków w przyszłości i na przyszłość życie!
Tomasz Drzewiecki TRZYMAMY KCIUKI ZA TWOJE ZDROWIE!!!!
www.tomaszdrzewiecki.pl