Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce

PKP CARGO S. A.
Oficjalny Patron Skansenu

Już jutro rozpoczynamy kursowanie pociągów retro na trasie Chabówka – Kasina Wielka – Chabówka. Nie możemy się doczekać na Was! Sezon zainauguruje górski parowóz OKz32-2. Rozpalimy go dziś w nocy. Jutro w drogę ku górom i przygodom!
Pociągi będą kursować dwa razy dziennie tam i z powrotem we wszystkie weekendy wakacyjne (z wyjątkiem terminu Parowozjady tj. 22 i 23 sierpnia).
Podczas postoju na stacji w Kasinie Wielkiej zarezerwowaliśmy ponad godzinę czasu na przejazd koleją linową na Śnieżnicę, skąd można podziwiać przepiękne widoki. Dla pasażerów pociągów retro nasz Partner czyli wyciąg narciarski na Śnieżnicę przygotował super ofertę! Cena przejazdu koleją linową w dwie strony wynosi tylko 10,00zł. (normalna cena wynosi 16,00). Bilety na przejazd koleją linową w promocyjnej cenie będą sprzedawane tylko i wyłącznie w pociągu retro podczas przejazdu w kierunku Kasiny Wielkiej wraz z biletami na przejazd pociągiem.
Przypominamy o promocji dla naszych pasażerów. Jeśli zdecydujecie się Państwo na przejazd tam i z powrotem przedpołudniową parą pociągów lub tam i z powrotem popołudniową parą pociągów cenę za bilet obniżamy z 40,00 złotych na 30,00 złotych!
Uwaga promocja nie obejmuje przejazdu Chabówka – Kasina Wielka porannym pociągiem i powrotu Kasina Wielka – Chabówka popołudniowym pociągiem.

Serdecznie zapraszamy!
kasina